Відділ освіти Краснопільської селищної ради

ВІДКРИТТЯ МОВНОГО ТАБОРУ В САМОТОЇВСЬКІЙ ШКОЛІ З ІНОЗЕМНИМИ ВОЛОНТЕРАМИ

Із 6 по 17 серпня 2018 року в Самотоївській ЗОШ  І-ІІІ ступенів працює літній мовний табір з денним перебуванням для учнів 6-10 класів у кількості 38 дітей із залученням 2 іноземних волонтерів з  міжнародного проекту GoCamp: Питера Вервлоета зі Швеції та Мохамеда  Фарага з Єгипту. Начальник табору вчитель англійської мови Дужнікова В.О., вихователі – вчитель української мови Осадча Н.В. та вчитель біології Тарасова Н.А.

Табір працює за  напрямком  «Громадянська освіта», за темою проектної роботи «Країна мрій». Для учнів було проведено урочисте відкриття табору, забезпечено належну організацію змістовного дозвілля дітей. Учні перебувають в мовному таборі з 08.00 до 14.00 години. Щодня проводилися заходи щодо збагачення лексичного запасу, поглиблення знань та розвитку вміння учнів спілкуватися  в англомовному середовищі. Заняття проводилися у формі ігор, круглих столів, інсценування поставлених завдань та ситуацій, оформлення та захисту проектів.

Діти отримали незабутні враження та досвід, який зможуть використати у подальшому вивчені іноземних мов, у спілкуванні один з одним  у повсякденному житті.

 « повернутися до списку новин