Засідання методичного об’єднання вчителів інформатики

29 травня 2019 року на базі відділу освіти відбулося засідання методичного об’єднання вчителів інформатики Краснопільської селищної ради за темою «Підсумки роботи МО за 2018-2019 н.р. Планування роботи методичного об’єднання на 2019-2020 н.р.».

В ході засідання учасники обговорили шляхи підвищення рівня інформаційної компетентності учнів, підвели підсумки роботи методичного об’єднання за 2018-2019 навчальний рік, висловили пропозиції щодо планування роботи  МО на наступний 2019-2020 н.р.

По завершенню засідання  було проведено треніг «Портрет вчителя» під час якого учасники мали можливість створити та продемонструвати портрети успішного та неуспішного педагога, обмінятися думками з власного досвіду роботи.