Відділ освіти Краснопільської селищної ради

ДІТИ КРАСНОПІЛЬЩИНИ – ДІТЯМ УКРАЇНИ!

Невгамовно  летить час. Вже минув квітень і закінчилась акція «Серце до серця», відділ освіти Краснопільської селищної ради підбиває підсумки. В рамках акції проведена велика кількість благодійних заходів, залучені як заклади загальної середньої освіти, так і найменші жителі громади – вихованці закладів освіти та їх батьки. Спільними зусиллями педагоги, учні та батьки втілювали мрію дітей Сумщини з вадами слуху – збирали кошти на придбання медичного обладнання.

Як підсумок акції у відділі освіти оформлено виставку «Діти Краснопільщини – дітям України», де зібрано фотозвіти, малюнки, плакати, поробки учнів та вихованців Краснопільського ЗДО №1 «Малятко», Угроїдського ЗДО, Самотоївського ЗДО, Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст., Хмелівської ЗОШ І-ІІІ ст., Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ст.  та Чернеччинського НВК. Всі найактивніші заклади відзначені подяками голови правління ВБФ «Серце до серця».

Дякуємо педагогічним колективам всіх закладів освіти Краснопільської селищної ради, які долучились до благодійної справи. Хай ніколи наші діти не знають біди, а в країні панує мир та злагода, ростуть здорові, веселі дітки!

 « повернутися до списку новин