СПАРТАКІАДА СЕРЕД ДОПРИЗОВНОЇ МОЛОДІ

На базі стадіону «Колос» відбулася спартакіада серед допризовної молоді закладів освіти Краснопільської селищної ради, Краснопільської районної державної адміністрації, Миропільської та Великобобрицької ОТГ.

Урочисто відкрив спартакіаду військовий комісар Краснопільського районного військового комісаріату підполковник Нагорний А.В., який наголосив на необхідності формування у підростаючого покоління престижу військової служби та пропаганди здорового способу життя, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму, залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом, як однієї з форм підготовки молоді до служби в армії.

В спартакіаді взяли участь 10 команд закладів загальної середньої освіти, які змагалися  з 5-ти видів програми (біг – 100 м та 1500м; підтягування на перекладині; метання гранати Ф – 1; стрільба з пневматичної гвинтівки) в особистому та командному заліку.

В командному заліку перше місце посіла команда Угроїдської ЗОШ І – ІІІ ступенів, друге - Самотоївська ЗОШ І – ІІІ ступенів, третє – Осоївський НВК.

З бігу на дистанції 100 метрів перше місце посів Стрілецький Дмитро (Краснопільська гімназія), 1500 метрів – Колеснік  Вадим (Краснопільська ЗОШ І – ІІІ ст). У підтягуванні на перекладині Іскрич  Сергій (Осоївський НВК). У метанні гранати – Жижа Олексій (Угроїдська ЗОШ І – ІІІ ст.).  Найбільш влучним  у стрільбі з пневматичної гвинтівки був  Сухороков Іван (Краснопільська гімназія).

За сумою результатів у всіх видах програми І місце посів Іскрич Сергій, учень Угроїдської ЗОШ І – ІІІ ст.,  ІІ місце Жижа Олексій – Осоївського НВК, і замкнув трійку призерів Колеснік Вадим, учень Краснопільської ЗОШ І – ІІІ ступенів.
Кращі спортсмени будуть ввійдуть до складу команди, яка буде представляти Краснопільську селищну раду на обласних змаганнях.

Тож побажаємо нашій команді успіхів у спортивній боротьбі!