Відділ освіти Краснопільської селищної ради

Формування читацької компетентності в учнів початкової школи - одне з важливих завдань сучасної освіти

15 лютого 2019 року в Михайлівській філії Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар - практикум «Формування читацької компетентності молодших школярів в умовах малокомплектної школи». У ході семінару учасники заходу мали можливість обговорити особливості організації навчальної діяльності щодо формування читацької компетентності в учнів початкової ланки, обмінятися досвідом роботи з даної проблеми, поділитися своїми педагогічними здобутками.

У практичній частині семінару гості відвідали інтегрований урок читання та української мови в 2-му класі «І знов сипле все зима. Л.Костенко «Баба Віхола». Повторення частин мови» (вчитель Бубир Н.О.), урок літературного читання в 3-му класі «У мрії є крила. Д.Павличко «Вітряк». Українські символи  в поезії Д.Павличка» (вчитель Мигаль К.І.) та інтегрований урок літературного читання з природознавством в 4-му класі «Цікаві події.В.Чухліб«Дикі каченята». Читання в особах. Повторення вивченого про материки» (вчитель Дзюбан Н.Д.).

Багато позитивних емоцій отримали учасники семінару на виховному заході «Зиму проводжаємо – весну зустрічаємо», де школярі та дошкільники мали можливість продемонструвати свої таланти.

Учасники семінару висловили слова подяки педагогічним працівникам Михайлівської філії за щирість та професіоналізм у підготовці заходу.« повернутися до списку новин