Відділ освіти Краснопільської селищної ради

Розпочався відкритий туристичний зліт школярів закладів освіти Краснопільської селищної ради у 2021 році

Туристичний зліт на Краснопільщині - це добра традиція, що об'єднує дітей, будить в них найдобріші почуття.

У цьому році на території урочища Дідове смт. Краснопілля зібралися прибічники здорового відпочинку на лоні природи, щоб впродовж 3-х днів позмагатися на різних дистанціях техніки пішохідного туризму, помірятися силами у різних видах змагань, котрі окрім суто спортивного гарту, потребують неабиякої спритності, кмітливості, колективізму. Це команди Краснопільської гімназії, Хмелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ст. Славгородської ЗОШ І-ІІІ ст. Покровської ЗОШ І-ІІ ст Мезенівського НВК та Ряснянського НВК.

22 червня 2021 року відбулося відкриття туристичного зльоту школярів закладів освіти Краснопільської селищної ради.

«Туристичний зліт дає можливість зустрітися юним туристам у неформальних умовах, поспілкуватися, обмінятися досвідом, відкрити для себе щось нове, налагодити дружні стосунки, – зазначив Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук. – Дозвольте мені від імені Краснопільської селищної ради і від мене особисто привітати вас з початком змагань і побажати вам успіхів у спортивній боротьбі, удачі, яка так іноді потрібна спортсмену, гармонійно поєднати роботу і відпочинок, зміцнити своє здоров’я, обмінятися досвідом, досхочу намилуватися природою цього мальовничого куточка нашої області. Легких рюкзаків, попутного вітру та цікавих походів!».

 Із вітальним словом до учасників туристичного зльоту звернулася начальник відділу освіти Лариса Дерев'янченко, яка зазначила: - «Сьогодні, подібні туристичні зльоти є дуже хорошою ідеєю. Адже, юні спортсмени Краснопільщини не лише покажуть свої знання, уміння та навички у спілкуванні з природою, а й завдяки досвідченим старшим наставникам наберуться нової життєвої мудрості, познайомляться з однолітками, знайдуть нових друзів».

Спортивної витримки, дружніх відносин, хорошого настрою, гарного відпочинку та перемог!

 

 

 « повернутися до списку новин