"Весняний зорепад"

1 березня 2019 року у стінах закладу дошкільної освіти (дитячий садок) №3 «Дзвіночок» Краснопільської селищної ради відбулась незвичайна подія, на яку всі так довго чекали, це конкурс “Весняний зорепад”. Ця подія вилилася у феєричне шоу, де вихованці продемонстрували неординарні здібності та вміння на конкурсах «Ну як ми Вам?», «Я маленька перлинка своєї родини», «Веселі нотки», «Танцювальний вернісаж», «Театральні підмостки».

Глядачі у залі спостерігали за приголомшливим дійством і не розуміли, як з –  поміж усіх цих маленьких красунь та красенів можна обрати найкращих. У конкурсній програмі брали участь 5 учасниці та 2 учасника .

На конкурсантів чекали нелегкі випробування, тому вболівальники щоразу їх підбадьорювали гучними оплесками, а також  мали змогу обирати титули «Міс Фантазія», «Міс Оригінальність», «Міс Чарівність», «Міс Натхнення», «Міс Елегантність», а також «Містер Артистичність» та  «Містер Галантність». Насамперед учасники розповідали про себе, де кожен презентував себе у вигляді творчого номеру.

Маленькі красуні та красені демонстрували вміння дефілювати. У цю мить кожен почував себе справжньою Міс та Містером, від яких неможливо було відвести очей. Адже головною родзинкою свята став конкурс «Театральні підмостки», в якому дівчатка та хлопчики показали свою здібність пародіювати зірок. Дівчатка обрали для себе  образи Софії Ротару, Ірини Федишин,      Насті Каменских, Тіни Кароль, Квітослави Гіги, а хлопчики перевтілились в образи Дзідзьо та Little Big.

Журі оцінювало оригінальність номерів та артистичність кожного конкурсанта, акторську майстерність, вміння себе продемонструвати.

Усі без виключення на цьому святі були неповторні, полонили серця кожного присутнього своєю природною вродою і своїми вишуканими талантами, тому журі вирішили, що кожен учасник – Переможець!

«Весняний зорепад» – це свято на якому  учасники зі своєю групою підтримки подарували оточуючим море позитиву, посмішок та чудового настрою. Усе це, завдяки спільній творчій діяльності, створило дружню і креативну атмосферу, яка підтримує серед вихованців значимість ідеалів дружби, взаємної підтримки, чесної гри і доброго відношення один до одного навіть в ситуації суперництва.

Конкурс  «Весняний зорепад» ще раз продемонстрував, що всі конкурсанти дійсно красиві, вони вчаться майстерно демонструвати власний образ, вони розумні, талановиті, стильні… Вони прекрасні!