Профорієнтаційна робота – шлях до усвідомленого вибору професії

Правильний вибір професії — це моральне задоволення, можливість самореалізації, висока самооцінка. Водночас це й висока продуктивність праці. Вибір професії — точка, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, де можливе й необхідне поєднання особистих і загальних інтересів.

З метою профорієнтації 7 лютого 2019 року учні закладів загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради зустрілися з Юлією Подрєз, директором навчально-наукового Інституту історії та філософії Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка.  Юлія Вікторівна презентувала кафедри інституту, зробила справжню подорож сторінками ВУЗу, звернувши особливу увагу на нову кафедру  «Права та міжнародні відносини», поінформувала присутніх щодо новацій  вступу та особливості навчання у вищезазначеному закладі освіти.

Захід зібрав численну аудиторію, переважно це були учні 10-11 класів. Зустріч пройшла  дуже цікаво, пізнавально, в теплій невимушеній атмосфері спілкування та заклала основи подальшої співпраці.