У відділі освіти відбувся тренінг «Лідрество. Робота в команді»

Днями, у відділі освіти Краснопільської селищної ради відбувся тренінг «Лідрество. Робота в команді». Захід проходить в рамках реалізації проекту «Підвищення позицій ІГС Сумщини через адвокатування програм участі молоді у формуванні політики громад».

Усього в рамках реалізації проекту 20 громадських активістів Краснопільської територіальної громади пройдуть навчання за шестимодульною системою, матимуть можливість взяти участь у конкурсі міні-грантів та отримати фінансову підтримку від програми МАТRA Посольства Королівства Нідерландів на реалізацію 2-х проектів, а також намагатимуться проадвокатувати прийняття рішення на рівні селищної ради про запровадження одного із механізмів підтримки молодіжних ініціатив.

Проект реалізується за підтримки Програми МАТRА Посольства Королівства Нідерландів.