ВІДБУЛАСЯ ОНЛАЙН-НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

10 лютого 2021 року відбулася онлайн-нарада щодо організації освітнього процесу за участі представників відділу освіти та керівників закладів загальної середньої освітиКраснопільської селищної ради.

Начальник відділу освіти Лариса Дерев'янченко обговорила з учасниками заходу аспекти роботи галузі освіти в умовах карантину, наголосила на порядку організації дистанційної форми навчання як альтернативної за несприятливих погодних умов, питання забезпечення закладів освіти дезинфікуючими та миючими засобами.

Під час наради обговорено ряд важливих  питань:

• особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році; у т.ч. важливість правильного та вчасного  формування пакету документів для подання в ХРЦОЯО;
  • проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих робіт та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!»;
  • про заходи національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в закладах освіти Краснопільської селищної ради;
  • підготовки педагогів на курсах «Уроки здорового харчування в закладах освіти» та вибір кандидатури до складу обласної творчої групи.