Семінар вчителів 1-х класів «НУШ: вчимося навчати по-новому»

7 лютого 2019 року в Краснопільській гімназії відбувся семінар-практикум «НУШ: вчимося навчати по-новому» для вчителів перших класів закладів загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради.

Головна мета НУШ – це створення школи, яка даватиме учням не лише знання, а й уміння застосовувати ці знання у житті. У такій школі мають прислухатися до думки учнів, вчити їх креативно й критично мислити. Важливо, аби основна увага спрямовувалася не на запам’ятовування, а на розвиток компетентностей. На реалізацію цих важливих завдань і спрямована діяльність вчителя вищої кваліфікаційної категорії Антоніни Савицької, яка із задоволенням поділилася власним досвідом роботи та результатами педагогічних напрацювань.

Під час практичної частини учасники семінару відвідали урок математики в першому класі з теми «Лічба в межах 20. Порівняння чисел», проведений Антоніною Юріївною. За круглим столом учасники семінару обмінялися досвідом роботи, обговорити перші результати та проблеми на шляху впровадження Нової української школи.