Відділ освіти Краснопільської селищної ради

Навчалися вчителі 1-х класів щодо роботи з інтерактивним обладнанням

24-25 листопада 2018 року на базі Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися навчання для вчителів, що викладають в 1 класів в 2018-2019 році щодо роботи з інтерактивним обладнанням.

Викладачі СОІППО провели цікаві, змістовні, а головне корисні заняття з вчителями, де було розглянуто всі освітні можливості встановленого у 1 класах мультимедійного обладнання. До навчань були залучені вчителі перших класів нашої громади, а також вчителі 1 класів Миколаївської ОТГ (Сумського району) та Миропільської ОТГ. Присутні почерпнули нові знання і вміння у викладачів, а також ділились власним досвідом щодо використання мультимедійного обладнання на різних етапах уроку, адже саме інтерактивні комп’ютерні технології роблять освітній процес сучасним та цікавим для нинішнього покоління маленьких українців.

Методична робота проведена фахівцями СОІППО допоможе педагогам використовувати максимально можливості мультимедійного обладнання та досягати високих результатів у навчанні учнів. Нова українська школа – це не лише новий підхід у навчанні дітей, але і навчання протягом усього життя для дорослих. Педагоги Краснопільської громади відкриті до нових знань,  вміють навчати інших і вчитися самі!« повернутися до списку новин