Заклади освіти Краснопільської селищної ради долучилися до відзначення Дня пам'яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

І живуть у пам’яті народу
Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів...

Грізної, великої війни.

Минають роки, відлітають у вічність……Не щезне з пам’яті людської, не піде в забуття велика трагедія нашого народу – Друга світова війна. Неможливо забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя за щастя інших.

Заклади освіти Краснопільської селищної ради долучилися до відзначення Дня пам'яті та примирення й 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні,  а саме:

проведено онлайн-урок: "Урок звитяги",

онлайн-екскурсії «Пригорнемося душею до величі майбутнього», «Пам’ятник воїнам-визволителям»;

виставка малюнків малювання «Вічний вогонь палає»;

переглянуто відеофільми «Подвиг немає забуття»; конкурс малюнків «Ніхто не забутий, ніщо не забуто»,

у бібліотеках шкіл організовано книжкові виставки «І був великий день – день перемоги!», «Пам’ять жива», «Уклін живим, загиблим – Слава!».