Відділ освіти Краснопільської селищної ради

Керівник Краснопільської ОТГ Юрій Яремчук відвідав Чернеччинський старостинський округ, зокрема і місцевий осередок освіти та розвитку дітей і молоді – Чернеччинський НВК

Метою відвідання закладу було визначення пріоритетів розвитку місцевого НВК на 2019 рік. Зокрема обговорено питання облаштування освітнього осередку початкових класів та розміщення класної кімнати для учнів 1 класів у 2019-2020 н.р.

Також планується створити за рахунок об’єднання природничо-математичних кабінетів єдиний клас з сучасним навчальним обладнанням, якісним ремонтом та мультимедійним супроводом. Перші кроки в цьому напрямку вже зроблено - у 2018 році закуплено та встановлено мультимедійний комплекс. Кошти на виконання вищезазначених завдань в селищному бюджеті на 2019 рік передбачені. Слід зазначити, що даний проект реалізовуватиметься спільно з благодійним фондом «Разом з Кернел». Приємним є те, що Чернеччинський НВК один з небагатьох закладів, який активно залучає позабюджетні кошти, ці заходи планується продовжити і у 2019 році.

Крім того, директор навчально-виховного комплексу Світлана Лесь поділилася враженнями від роботи учнів 1 класу за новим Державним стандартом Нової української школи, першачки продемонстрували навички та вміння роботи з новим дидактичним матеріалом, обладнанням, що було придбане за кошти освітньої субвенції на НУШ та кошти місцевого бюджету.

В планах адміністрації НВК облаштування сучасного функціонального ігрового майданчика для дошкільнят на території закладу. Селищний голова підтримав таку ініціативу та пообіцяв її реалізацію в найближчому майбутньому.

Гості закладу подякували директору та колективу закладу за активну роботу в плані участі у проектах та різноманітних програмах, конкурсах,зокрема, заклад бере участь у програмі «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів», проекті ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація», подано заявку на участь у програмі «Школа 3.0». Така активна діяльність без сумніву відіграє позитивну роль у шкільному житті учнів та мотивує до роботи творчих ініціативних вчителів.

 « повернутися до списку новин