Семінар – практикум заступників директорів закладів освіти

На базі відділу освіти відбувся семінар – практикум  «Професійна компетентність педагога як одна з умов його успішної професійної діяльності» для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти Краснопільської селищної ради.

В ході теоретичної частині  семінару розглянуто ряд важливих та актуальних питань щодо організації якісної освітньої діяльності, створення умов для розвитку творчого потенціалу учнів  в закладах освіти. Зокрема, розглянуто питання роботи з обдарованими учнями, організації ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, атестації педагогічних працівників, а також організації та порядку проведення І (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019».

В практичні частині  заступники директорів проаналізували якості, які необхідні сучасному вчителю в умовах компетентнісного навчання та дитиноцентризму, визначили напрямки роботи щодо ефективного впровадженню Нової української школи в освітнє середовище закладів освіти.