Відбувся треніг із написання проєктів

Вміти створити змістовний і зрозумілий проєкт завдання не з легких. Та це важлива навичка для успіху. У цей процес важливо залучати людей з різним досвідом і компетенціями, враховувати пріоритети, які ставить перед вами донор тощо. Можемо з упевненістю сказати, що точно не існує універсальних правил, які зроблять з вас переможців.

Тому в рамках реалізації проекту «Підвищення позицій ІГС Сумщини через адвокатування програм участі молоді у формуванні політики громад» 16 червня 2021 року для активістів Краснопільської селищної ради надані поради на чому варто сфокусуватися під час написання проєкту, де можуть бути типові помилки і що деталі важливі.

Спершу активісти отримали необхідні теоретичні знання від досвідчених тренерів, щоб згодом, поділившись на команди, презентувати власні проєкти.

Своїми презентаціями учасники довели, що плідно попрацювали над втіленням проєктів та засвоїли «на ура» матеріал тренінгу «Написання проєктів».

Дякуємо тренерам тренінгу Віктору Бобриченку та Ользі Резниченко за надзвичайно цікавий і захоплюючий тренінг, приємно проведений час і навчання.

Проєкт реалізується за підтримки Програми МАТRА Посольства Королівства Нідерландів.