Розпочалася XVІ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця»

Сьогодні, а саме з 1 квітня, розпочалася XVІ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця», яка проходить під гаслом «Здорові немовлята!».

Цього року акція відбуватиметься в адаптивному режимі, відповідно до рівня захворюваності в територіальних об’єднаннях та з урахуванням карантинних обмежень, пов’язаних із коронавірусною інфекцією.

З метою збору коштів для придбання неотологічного медичного обладнання у дитячі відділення лікарень та пологові будинки України повідомляємо наступне.

Плануємо сприяти організації благодійної акції у закладах освіти Краснопільської селищної ради з залученням до її проведення волонтерських загонів, представників молодіжного парламенту та учнівського самоврядування закладів освіти, а також провести благодійні виставки, конкурси, онлайн-вікторини за участю дитячих та молодіжних колективів громади.

Акція триватиме до 30 вересня 2021 року.