Інклюзивна освіта для дітей з особливими освітніми потребами

Інклюзивне навчання – це комплексний процес забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами шляхом організації їх навчання у закладах освіти на основі застосування особистісно орієнтованих методів навчання, з урахуванням індивідуальних особливостей навчально-пізнавальної діяльності таких дітей.

Інклюзивна освіта – успішно реалізовується у закладах освіти Краснопільської селищної ради. Під час організації інклюзивного навчання відділ освіти Краснопільської селищної ради активно співпрацює з адміністраціями шкіл та дитячих садочків щодо організації,  методичного та психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами.

22 червня 2020 року завідувачем методичного кабінету відділу освіти Краснопільської селищної ради Вірою Бесараб  було надано консультацію директору Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олені Приймі. У ході бесіди керівника ознайомлено з нормативно-правовим забезпеченням інклюзивного навчання, порядком організації діяльності інклюзивних класів у закладах загальної середньої освіти, обговорено алгоритм впровадження інклюзії у закладі та обов’язки асистента вчителя.