ВІТАННЯ З ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ

Шановні працівники закладів дошкільної освіти, щиро вітаю Вас із професійним святом – Всеукраїнським днем дошкілля!
   Професія працівника дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, значного терпіння та нескінченної любові до своєї справи.
  Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить наше світле майбутнє. І саме Вам, спільно з батьками, належить відповідальна місія – виховати справжніх здорових патріотів України.

Тож нехай Ваше життя буде наповнене любов'ю вихованців і повагою їхніх батьків, підтримкою колег, теплотою рідних і близьких, невичерпна енергія та оптимізм допоможуть вирішувати найскладніші завдання, а всі Ваші педагогічні ініціативи впроваджуються успіхом.

Миру, здоров'я, благополуччя, творчих ідей у Вашій благородній справі!

З повагою,

начальник відділу освіти Краснопільської селищної  ради             Лариса ДЕРЕВ'ЯНЧЕНКО