Підготовка до Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

10 квітня 2019 року у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради відбувся семінар-практикум для керівників роїв та «молодих козаків», які братимуть участь у І етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Семінар провели інструктори Сумського обласного центру відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання Фарід Хуссейнта Олександр Скочко за ініціативи відділу освіти Краснопільської селищної ради.

Під час семінару учасники мали можливість не лише ознайомитися з теоретичною інформацією, а й відпрацювати практичні навички з надання першої долікарняної допомоги (накладання турнікет, проведення реанімаційних заходів тощо).

Всі присутні подякували представникам КУ СОР «Сумському обласному центру відпочинку,оздоровлення,туризму та ВПВ»за проведення змістовного  заняття та надану практичну допомогу в підготовці до І етапу Всукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри Сокіл« («Джура»).