Відбулася нарада керівників закладів освіти на тему: «Якісне харчування – шлях до здоров’я»

3 березня 2021 року у відділі освіти Краснопілської селищної ради відбулася нарада для керівників закладів освіти, під керівництвом начальника відділу освіти Лариси Дерев'янченко, за участі представників відділу освіти.

Про важливість формування культури здорового харчування школярів, організацію якісного та безпечного харчування в кожному освітньому закладі зазначила начальник відділу освіти Краснопільської селищної ради Лариса Дерев'янченко.

У рамках наради висвітлено актуальні питання щодо організації безпечного та якісного харчування учнів та вихованців закладів освіти.

Про особливості дієтичних потреб здобувачів освіти, тенденції до поширення безпечних продуктів у контексті застосування «лагідного» молока для дитячого харчування, впровадження «електронного меню», інформувала керівників закладів освіти провідний спеціаліст відділу освіти Олена ГОРОВА.

На специфіку Санітарного регламенту в дії та питаннях впровадження постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР) звернула увагу директор Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олена Прийма.

По завершенню наради було створено «робочу групу» з числа керівників закладів освіти Краснопільської селищної ради щодо запровадження процедур, заснованих на принципах НАССР.