Знайомство з досвідом

10 жовтня 2019 року заступники директорів з навчально-виховної роботи, асистенти вчителів, учителі закладів освіти Краснопільської селищної ради  відвідали  КУ Сумський навчально-виховний комплекс №16  імені Олексія Братушки «ЗОШ  І-ІІІ ст.-ЗДО Сумської області».

В ході зустрічі адміністрація школи Олена Стайко та Олена Бенькалович  розповіли про свої перші кроки на шляху впровадження інклюзивної освіти, про реальні результати та досягнення в створенні комфортних умов для  здобувачів освіти, в тому числі для дітей з особливими освітніми потребами. Перебуваючи в закладі, учителі відвідали уроки в інклюзивних класах, познайомитися з особливостями роботи асистента вчителя. Під час круглого столу обговорили питання нормативного-правового забезпечення інклюзивної освіти, індивідуальної форми навчання та  ведення документації.

Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері. В кінці зустрічі педагоги Краснопільщини висловили щирі слова подяки та побажань.