У ГОСТЯХ У КАЗКИ ПОБУВАЛИ ДІТЛАХИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ

В Сумському обласному театрі  та музичної комедії імені М. С. Щепкіна відбулося новорічне свято, яке відвідали учні 1-7 класів закладів освіти Краснопільської селищної ради, з числа дітей пільгових категорій. Ані заметіль, ані важка дорога не завадила малечі дістатись до казки та отримати масу задоволення та солодкі подарунки.

Вітання з прийдешніми новорічними святами, ростові білі ведмеді, кріо-шоу, майстер класи та яскрава програма  з казковими героями, Дідом Морозом, Снігуронькою – все це, аби розважити дітлахів було представлено в інтермедії перед виставою.

З вітальним словом до присутніх звернувся перший заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Вадим Акперов, який побажав кожній родині, кожній дитині здоров’я, злагоди та миру в наступному році. Після розважальної програми діти та дорослі  насолодилися мюзиклом  за мотивами однойменної  казки Жанни Марі Лепренс де Бомон «Красуня і чудовисько». Її втілили в життя актори театру.

Дорогою додому діти радо обмінювались враженнями від казково проведено дня і вже мріяли в наступному році побачити нову, але не менш захоплюючу казку.