Засідання методичного об’єднання вчителів математики

19 червня 2019 року на базі відділу освіти Краснопільської селищної ради відбулося засідання методичного об’єднання вчителів математики Краснопільської селищної ради за темою «Підсумки роботи МО за 2018-2019 н.р.  Планування роботи методичного об’єднання на 2019-2020 н.р.».

У ході засідання учасники підвели підсумки роботи методичного об’єднання  за 2018-2019 навчальний рік, обговорили роботу математичного гуртка, його перспективу на наступний навчальний рік  та результати державної підсумкової атестації з математики в 9 і 11 класах.

Завершилось засідання  відкритим «мікрофоном», де учасники мали можливістьвисловити пропозиції щодо планування роботи  математичного об’єднання  на наступний 2019-2020 н.р.

Методист відділу освіти Олена Горова висловила слова вдячності вчителям за професійну діяльність в 2018-2019 навчальному році з питань підготовки учнів до складання зовнішнього незалежного оцінювання з математики в 2019 році та участі в роботі математичної школи.