ОСВІТЯНИ ОБГОВОРИЛИ АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ

22 травня 2019 року відбулася нарада керівників закладів освіти Краснопільської ОТГ.

На нараді керівників спільно було обговорено більше 15 нагальних питань, що є важливим в освітній галузі. Основними питаннями, що активно обговорювались з керівниками закладів – підготовка до початку оздоровчо-відпочинкової кампанії, стан та перспективи розвитку дошкільної освіти, підготовка до нового навчального року та опалювального сезону 2019-2020 рр., організація кадрової роботи в закладах освіти.

На порядок денний наради керівників закладів освіти було винесено ряд  питань, що стосуються діяльності методичного кабінету та відділу освіти в цілому. Зокрема, розглянуто  наступні питання:

• про підсумки методичної роботи у закладах освіти Краснопільської селищної ради (завідувач методичним кабінетом Бесараб В. В.);
  • про запобігання та протидію булінгу в закладах освіти (завідувач методичним кабінетом Бесараб В. В);
  • про стан організації участі у  основній сесії ЗНО-2019 (головний спеціаліст Мостова А. Ю.);
  • про проведення ДПА з окремих предметів (методист методичного кабінету Прилєпа Р. М.);
  • про підсумки участі закладів освіти Краснопільської селищної ради в обласних конкурсах та фестивалях (методисти методичного кабінету);
  • про ведення шкільних веб-сайтів, висвітлення фінансової звітності закладами освіти та виконавська дисципліна у закладах освіти (головний спеціаліст відділу освіти Мостова А. Ю.).

За результатами наради було окреслено завдання та надано відповідні доручення.