Відділ освіти Краснопільської селищної ради

ОСВІТЯНИ ОБГОВОРИЛИ АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ

22 травня 2019 року відбулася нарада керівників закладів освіти Краснопільської ОТГ.

На нараді керівників спільно було обговорено більше 15 нагальних питань, що є важливим в освітній галузі. Основними питаннями, що активно обговорювались з керівниками закладів – підготовка до початку оздоровчо-відпочинкової кампанії, стан та перспективи розвитку дошкільної освіти, підготовка до нового навчального року та опалювального сезону 2019-2020 рр., організація кадрової роботи в закладах освіти.

На порядок денний наради керівників закладів освіти було винесено ряд  питань, що стосуються діяльності методичного кабінету та відділу освіти в цілому. Зокрема, розглянуто  наступні питання:

  • про підсумки методичної роботи у закладах освіти Краснопільської селищної ради (завідувач методичним кабінетом Бесараб В. В.);
  • про запобігання та протидію булінгу в закладах освіти (завідувач методичним кабінетом Бесараб В. В);
  • про стан організації участі у  основній сесії ЗНО-2019 (головний спеціаліст Мостова А. Ю.);
  • про проведення ДПА з окремих предметів (методист методичного кабінету Прилєпа Р. М.);
  • про підсумки участі закладів освіти Краснопільської селищної ради в обласних конкурсах та фестивалях (методисти методичного кабінету);
  • про ведення шкільних веб-сайтів, висвітлення фінансової звітності закладами освіти та виконавська дисципліна у закладах освіти (головний спеціаліст відділу освіти Мостова А. Ю.).

За результатами наради було окреслено завдання та надано відповідні доручення.« повернутися до списку новин