Відбулася спартакіада допризовників

9 квітня 2019 року на базі стадіону «Колос» смт. Краснопілля відбулася спартакіада серед допризовної молоді закладів освіти Краснопільської селищної ради, Краснопільського району та Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області.

Урочисто відкрив спартакіаду начальник відділу запасу та кадрів  Краснопільського районного військового комісаріату, капітан Валерій Черненко, який наголосив на необхідності залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом, як однієї з форм підготовки молоді до служби в армії, звернув увагу на формування у підростаючого покоління почуття патріотизму.

В спартакіаді взяли участь 10 команд закладів загальної середньої освіти:  Краснопільська, Самотоївська, Угроїдська ЗОШ І-ІІІ ступенів,  Чернеччинський, Осоївський НВК та  Краснопільська гімназія Краснопільської селищної ради, Славгородська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ряснянський та Мезенівський НВК Краснопільської районної ради,  Великобобрицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області. Команди змагалися  з 5-ти видів програми (біг – 100 м та 1500 м; підтягування на перекладині; метання гранати Ф – 1; стрільба з пневматичної гвинтівки) в особистому та командному заліках.

Найкращими серед  допризовників закладів освіти у командному заліку стали юнаки Угроїдської,  Краснопільської ЗОШ І – ІІІ ступенів та Осоївського НВК, які посіли відповідно І, ІІ, ІІІ місця. Найкращими в особистому заліку  стали: І місце – Ромашкін Олександр (Краснопільська ЗОШ І- ІІІ ступенів), ІІ місце – Самбур Дмитро (Осоївський НВК), ІІІ місце – Биченко Євгеній (Краснопільська ЗОШ І – ІІІ ступенів). Переможців змагань нагородили грамотами, а команда-переможець одержала футбольний м’яч від громадської організації «Краснопільська районна організація Товариства сприяння обороні Україні», керівник Наталія Шепотько.

Переможці змагань будуть представляти Краснопільську селищну раду в обласній спартакіаді.