Відділ освіти Краснопільської селищної ради

ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ЮНИХ МАЙСТРІВ БІСЕРОПЛЕТІННЯ «ВЕСЕЛКА ТВОРЧОСТІ»

26 квітня 2018 року у Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю традиційно відбувся обласний фестиваль юних майстрів бісероплетіння «Веселка творчості».

У заході взяли участь 55 юних майстрів, 25 керівників гуртків, майстри народної творчості.У рамках фестивалю працювала виставка творчих здобутків юних майстрів, які представили близько 450 бісероплетених виробів: жіночих прикрас, панно, картин тощо, виконаних у техніках плетіння, ткацтва, вишивки. Журі високо оцінило творчу роботу учасників заходу на майстернях, виставкові експонати дітей та їх презентації.

Краснопільщину на фестивалі представляли вихованці гуртка «Чарівна намистинка» Центру дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради, які на високому рівні презентували свою майстерність і вибороли І-ші місця у двох номінаціях: Чучина Юлія - старша вікова категоря  номінації «Ткацтво бісером» та Лавріненко Богдан - старша вікова категорія номінації «Вишивка бісером».

Богдан та Юлія добре розуміють, що мистецтво – це усамітнення, муки та успіх самовираження і, як талановиті люди, точно знають, що конкуренція відмінно стимулює творчість, а виставки – корисна лабораторія для нових ідей.« повернутися до списку новин