Відділ освіти Краснопільської селищної ради

СПАРТАКІАДА СЕРЕД ДОПРИЗОВНОЇ МОЛОДІ

Три дні поспіль, з 25 по 27 квітня 2018 року, у Сумах проходила спартакіада серед допризовної молоді, основними завданнями якої є формування та пропаганда здорового способу життя, виховання моральної стійкості, почуття патріотизму, національної свідомості, психологічної та фізичної готовності юнаків до виконання громадянського та конституційного обов’язку щодо захисту національних інтересів держави.

Спартакіада серед допризовної молоді передбачала виконання вправ з семи обов’язкових дисциплін: підтягування на перекладині, біг на 100м та 1500м, метання гранати, стрільба, плавання, подолання смуги перешкод.

В спартакіаді взяли участь 20 команд закладів освіти Сумської області.  Краснопільську ОТГ представляла збірна команда учнів старших класів закладів загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради. Серед них: учень Осоївського НВК Іскрич Сергій (вчитель Омельченко О.В.), учень Угроїдської ЗОШ І–ІІІ ступенів Жижа Олексій (вчитель Савченко О.С.), учень Краснопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів Колеснік Вадим (вчитель Вольвач Ю.М.).

За підсумками командного заліку збірна команда посіла 11 місце. В особистому заліку з підтягування на перекладині учень Осоївського НВК Іскрич Сергій показав 2 результат, підтягнувшись 28 разів і зайнявши ІІ призове місце.

Вітаємо учня Осоївського НВК Іскрича Сергія та його вчителя Омельченка Олександра Вікторовича з перемогою та грамотою Управління спорту та молоді Сумської обласної державної адміністрації.« повернутися до списку новин