Засідання методичного об’єднання вчителів історії

20 червня 2019 року на базі відділу освіти Краснопільської селищної ради відбулося засідання методичного об’єднання вчителів історії Краснопільської селищної ради за темою «Підсумки роботи МО за 2018-2019 н.р.  Планування роботи методичного об’єднання на 2019-2020 н.р.».

У ході засідання учасники обговорили важливості реалізації компетентнісного підходу на уроках історії, умови проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» в номінації «Історія», результати державної підсумкової атестації з історії в 9 класі, підвели підсумки роботи методичного об’єднання за 2018-2019 навчальний рік, висловили пропозиції щодо планування роботи  МО на наступний 2019-2020 н.р. Особливу увагу учасники засідання звернули на проведенні інтелектуальної гри-вікторини «Відун» Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

По завершенню засідання  було проведено тренінг «Портрет вчителя» під час якого учасники мали можливість створити та продемонструвати портрети успішного педагога, обмінятися думками з власного досвіду роботи.