ІНВЕСТИЦІЯ У МАЙБУТНЄ

Відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від  04.02.2019  № 69-ОД  стосовно установлення стипендії голови Сумської обласної державної адміністрації, 20.02.2019 року в сесійній залі Сумської обласної державної адміністрації 45 обдарованим учням Сумської області  було вручено стипендію голови облдержадміністрації.

Дипломи стипендіатів обдарованим дітям вручив Микола Клочко, який подякував учням за працю.

«Ви є гідним прикладом великого ентузіазму та самовідданості для нас – дорослих, справжньою гордістю не лише нашої області, але й держави. Дякую, що ви у нас є, і бажаю нових успіхів та перемог» - зазначив очільник області.

Серед кращих учнів області є і Шляхтун Денис, учень 9 класу Краснопільської гімназії, відмінник навчання, неодноразовий переможець у ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2018  та 2019 році.

Вітаємо!