Конкурс педагогічної майстерності «Учитель року - 2019»

27 листопада 2018 року на базі відділу освіти  Краснопільської селищної ради розпочався І (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року- 2019» у  номінації «Основи здоров’я». Показати свої педагогічні вміння, свою фахову майстерність зібралися вчителі Демченко Н.О. (Угроїдська ЗОШ І-ІІІ ст.), Тарасова Н.А. (Самотоївська ЗОШ І – ІІІ ст.), Чичикало В.М. (Хмелівська ЗОШ І-ІІІ ст.),  Бєсєдіна Л.М. (Славгородська ЗОШ І-ІІІ ст.)

На відкритті конкурсу з вітальним словом до присутніх звернувся Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук та начальник відділу освіти Краснопільської селищної ради Лариса Дерев’янченко, які побажали учасникам успіхів та творчого натхнення у випробуваннях.

Яскравою родзинкою відкриття стало привітання конкурсантам маленькими вихованцями Краснопільського закладу дошкільної освіти №2 «Колосок».

У перший день конкурсу учасники показали свої теоретичні знання у   конкурсних випробуваннях «Проект», «Методичний порадник», «Тестування з фахової майстерності». Наступного дня  на них  очікують ще два випробування «Урок» та «Практична робота».

Побажаймо  учасникам творчості, впевненості та новаторських ідей.