Засідання методичного об’єднання вчителів трудового навчання

24 червня 2019 року у відділу освіти Краснопільської селищної ради відбулося засідання методичного об’єднання вчителів трудового навчання Краснопільської селищної ради за темою «Підсумки роботи МО за 2018-2019 н.р.  Планування роботи методичного об’єднання на 2019-2020 н.р.».

У ході засідання учасники обговорили використання новітніх освітніх технології на уроках трудового навчання, які направлені на розвиток індивідуальних нахилів і творчих здібностей учнів, підвели підсумки роботи методичного об’єднання за 2018-2019 навчальний рік, висловили пропозиції щодо планування роботи  МО на наступний 2019-2020 н.р.

По завершенню засідання  було проведено тренінг «Сучасний учитель» під час якого учасники обмінювалися думками щодо ролі особистості вчителя у формуванні творчого працездатного учнівського колективу.