Відділ освіти Краснопільської селищної ради

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади консультанта Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Краснопільської селищної ради

Відділ освіти Краснопільської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади консультанта Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Краснопільської селищної ради.

Найменування і місце знаходження установи:

Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Краснопільської селищної ради, вул. Мезенівська, б.4, смт Краснопілля, Сумської області 42400.

Найменування посади: Консультант Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Краснопільської селищної ради.

Кваліфікаційні вимоги:

На посаду консультанта Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Краснопільської селищної ради може бути призначено особу, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра, має кваліфікацію вчителя фізики та математики або інформатики, досвід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, досконало володіє сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями (в тому числі й використання методів дистанційного навчання), пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до порядку, затвердженого Засновником Центру.

Перелік документів, що подаються до конкурсної комісії:

  • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копія документа про вищу освіту (з додатком, що є невід'ємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше п’яти  років на момент їх подання;
  • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, в тому числі документи, що підтверджують впровадження претендентом інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, у тому числі інформаційно-комунікаційних.

Документи для участі у конкурсі подаються особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії  протягом 20 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: вул. Мезенівська, 4, смт. Краснопілля, відділ освіти Краснопільської селищної ради.

Дата, місце проведення конкурсного відбору, його складові та тривалість учасникам конкурсу будуть повідомлені додатково.

Контактна особа – Завгородня Юлія Олександрівна (тел.7-12-36), електронна пошта     osvita@krasnopilska-gromada.gov.ua.

 « повернутися до списку оголошень